Prof. Dr. Şükrü Yazar

כירורגיה פלסטית

5.0 (4 ביקורות)
אחרי שסיים את לימודיו במכון הרפואה של אוניברסיטת אנקרה בשנת 1992, פרופ' ד"ר שוקרו יזר השתתף בהכשרה מתקדמת בתחום הכירורגיה הפלסטית, השיקום והאסתטיקה באוניברסיטת איסטנבול בשנת 2001. בשנים 2011 ו-2012 קיבל התמחויות בכירורגיות האצבעות ובכירורגיות הפה, הפנים והלסתות, ובשנת 2013 זכה בכותרת הפרופסור. עד שהוא פתח את המרפאת הפרטית שלו בשנת 2017 הוא עבד בבית חולים צ'אנג גונג ובית חולים קאניסבורן שהם חלק מהמוסדות המובילים בעולם , פרופ' ד"ר שוקרו יזר, מכוון את עצמו לספק טיפול יוצא דופן למטופליו ולהיות מעודכן בתקדימים האחרונים ביישום הטכנולוגית והמתקדמות הביותר לניתוחים פלסטי. יש לו עניין מיוחד בכירורגיה אסתטית, כירורגיה פלסטית, אסתטיקה לא כירורגית, טכנולוגיות אסתטיות ועובד בצמוד למטופליו לפיתוח תוכניות טיפול מותאמות אישית בהתאם לצרכיהם האישיים. תודה שבחרתם פרופ' ד"ר שוקרו יזר כספק השירותים הרפואיים שלכם. הוא מחכה לעבוד יחד איתכם כדי להשיג את מטרות הבריאות שלכם

לקביעת תור

כישורי מומחה

חקור את מסלול הקריירה למידע נוסף על המומחה שלנו.

מידע על המרפאה

Özel Prof. Dr. Şükrü Yazar Muayenehanesi

Harbiye Mah. Valikonağı Cad. Marmara Apt. No:16 Kat:1 D:2 34367 Nişantaşı - Şişli / İstanbul
02122571515

קמפיינים

לרופא הזה אין כרגע קמפיין פעיל. אם ברצונכם לקבל הודעה בזמן שיש קמפיין פעיל, נא לחצו על הלחצן למטה.

לקבלת מידע

לרופא הזה אין כרגע קמפיין פעיל

חוות דעת ודירוגים

5
על סמך 4 חוות דעת
כתבו חוות דעת
Plastik Cerrahi

Şükrü Bey bu yaşıma kadar tanıdığım hissettiğim ve güvendiğim çok iyi bir cerrah kendisini içtenlikle kutluyorum. Başka söyleyecek bir söz bulamıyorum ki estetik denilince aklıma sadece kendisi geliyor, içtenlikle ülkemizdeki ve dünyadaki başarılarını kutluyor ve kendisini tebrik ediyorum. Allah sağlıklı uzun ömürler versin çünkü insanlığın bu usta ellere ihtiyacı var.

Z. L.
Meme Estetiği

Şükrü Yazar kliniğine memelerimdeki asimetri sorunları için gelmiştim. Kapıdan girdiğim andan muayane, planlama, ameliyat öncesi-sonrası pansuman, kontroller yani tüm tedavi süreçlerimde gördüğüm ilgi ve tedaviden büyülendim. Kendimi çok huzurlu ve güvende hissettim. Değerli estetik uzmanı Profesör Doktor Şükrü Yazar'a eşi Sıla Hanım'a ve arkadaş gibi yaklaşımlarıyla benimle özelmişim gibi ilgilenen Hümeyra Hanım'a alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Yasemin G.
Meme Büyütme

Iyi ki varsınız hocam. Sizin sayenizde bir kadın olarak özgüvenimiz tam ve gururla toplum içerisinde dolaşabiliyorum. 7 sene önce gerçekleştirdiğiniz mükemmel operasyonla basit bir meme büyütme ameliyatı sonuçlarından ayırt edilemeyen yeni ve sağlıklı memeler için sonsuz teşekkürler ederim

G. O.
Rinoplasti

Bugün burun estetiği ameliyatımın birinci ayı. Ben çok mutluyum ve iyi ki sizin gibi değerli bir insanı tanımışım. Bir çok insanın hayatına dokunuyorsunuz, bende onlardan biri olmanın mutluluğunu paylaşayım istedim. İyi ki varsınız Şükrü Hocam. Ailenize çok selamlar, sevgiler. İyi tatiller.

Emine Kayra

Enter your details

שאלות נפוצות